Kullanım Koşulları

Ehliyet Sınav Kursu isimli bu web sitesi Yaşar KILIÇ’a ait olup, bizzat onun kontrol ve sorumluluğunda yayına hazırlanıp yönetilmektedir. Bu web sitesini ziyaret eden her kullanıcı aşağıda ayrıntıları ile belirtilen kullanım koşullarımızı kabul etmiş sayılır.

Web Site İçeriklerimiz

Ehliyetsinavkursu.com isimli web sitemiz bir sürücü kursu yada bu alanda faaliyet gösteren bir kuruluş değildir. Bu site ehliyet sınavı ile ilgili kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği her alanda yayın yapan ve oluşturmuş olduğu içerikler ile kullanıcılara rehber olmayı amaçlayan bir web sitesidir.

Ehliyet Sınav Kursu isimli web sitesinde bulunan makale ve yazılar (bazı advertorial amaçlı içerikler hariç olmak üzere) kendi ekibimiz tarafından hazırlanmakta olup, her hakkı saklıdır. Dolayısı ile bu sitede yer alan içeriklerin tamamının yada bir kısmının başka bir site yada platformda kullanılması izne tabidir.

Yukarıda arz edilen şartları kabul etmeyen kullanıcılar hakkında 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereği her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır.

Web Sitesine Yapılan Yorumlar

Ehliyet Sınav Kursu’na yapılan kullanıcı yorumları yazım kuralları ve hakaret gibi unsurlardan dolayı denetimden geçirilmekle beraber, yorumların içeriği ve bu yorumların telif hakkı durumları ile her türlü mesuliyeti yorumu yazan kullanıcıya aittir. Dolayısı ile sitemize yorum yapan bir kullanıcı bu yorumlardan kaynaklanan her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu üstlenir. Web sitemizin bu yorumlardan kaynaklı hiçbir sorumluluğu üstlenmemektedir.

Ziyaretçiler tarafından yapılan her türlü yorum, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Ehliyet Sınav Kursu’nun genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde bu yorumlar hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim

Ehliyet Sınav Kursu’na erişen veya istifade eden bütün kullanıcılar, burada izah edilen bu kullanım koşullarını en baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Ehliyet Sınav Kursu’na ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.